Kā izvēlēties foto tapetes virtuvei

Как выбрать фотообои для кухни

Virtuve ir mājas sirds, kas apvieno visu ģimeni. Tāpēc īpašniekam galvenais jautājums ir sienu kopējais dizains un apdare. Horizontālā virsmas apdare nosaka ikdienas noskaņojumu, tāpēc īpašnieks aizvien biežāk vēlas redzēt uz sienas spilgtu, nozīmīgu attēlu, kas piepildīs māju ar noteiktu atmosfēru un ļaus sapnim kļūt par realitāti.

Foto tapetes virtuvē 3d formātā lieliski tikt galā ar uzdevumu, kā rezultātā ir liels pieprasījums un ir daudz pozitīvu atsauksmju.

Klasifikācija 3d tapetes, cenas katram materiāla veidam

Tematiskās 3d tapetes, kuru cenas atšķiras, var vizuāli sadalīt telpu atsevišķās zonās, palīdzot paplašināt vai, gluži pretēji, sašaurināt telpu. To izmaksas ir atkarīgas no paša izstrādājuma materiāla.

Atkarībā no izmantotā materiāla foto tapetes iedala 3 kategorijās:

  • Papīrs. Tas tiek pārdots visos būvniecības veikalos, un tā ir glezna, kas sadalīta vairākos fragmentos. Apdarot sienas ar šādām tapetēm, virsmai jābūt labi sagatavotai, jo, savienojot šuves uz nelīdzenumiem, papīrs var saplēsties. Neskatoties uz zemajām izmaksām un draudzīgumu videi, šis materiāls ir vismazāk piemērots virtuves zonai, jo tas neizceļas ar savu izturību un izturību. Piemērots īslaicīgai lietošanai.
  • Vinils. Reti pieejami specializētajos veikalos, lielākoties izgatavoti pēc pasūtījuma. Šī tapešu veida priekšrocība ir augsta nodilumizturība un izturība, izturība pret ultravioletajiem stariem. Šādas tapetes var tīrīt, izmantojot mazgāšanas līdzekļus, un nav bail sabojāt dizainu. Šāda produkta cena ir vairākas reizes augstāka. Ja vinila tapetes ir pabeigtas uz nelīdzenas virsmas, pastāv risks, ka šuves tiks izvilktas, kas negatīvi ietekmēs attēla uztveri.
  • Foto tapetes bez šuvēm uz vilnas bāzes. Šis ir pilna garuma attēls, kas tiek veidots katrai telpai atsevišķi. Šādas foto tapetes ir ļoti izturīgas, kas atvieglo produkta uzklāšanas procesu uz virsmas. Materiāls ir videi draudzīgs, gaisa caurlaidīgs, novērš ūdens un sēnīšu augšanu zem tā.

Šāda veida tapetes tiek uzskatītas par vienu no dārgākajiem apdares materiāliem, taču, ja runa ir par jūsu pašu komfortu, šādas sīkumi šķiet tikai sīkums.

Aigars Tomsons
Rate author
Remontinfo.eu
Pievieno komentāru